Město Vítkov - Zjednodušená verze stránek
Nastavení velikosti písma
+

Aktuality - Nové vedení Základní školy a gymnázia Vítkov

Nové vedení Základní školy a gymnázia Vítkov 1

Rada města Vítkova na svém včerejším zasedání jmenovala nového ředitele příspěvkové organizace ZŠaG Vítkov. Do této funkce byl ustanoven Mgr. Miroslav Všetečka.

Pan Všetečka přichází s bohatými manažerskými zkušenostmi v oblasti školství, které získal během své čtrnáctileté praxe ve funkci ředitele školy.

Nový pan ředitel se vedení organizace oficiálně ujme k 1. červenci 2026.

Přejeme Mgr. Miroslavu Všetečkovi v jeho nové roli mnoho pracovních úspěchů a těšíme se na budoucí spolupráci.

Datum vložení: 20. 3. 2026 14:43
Datum poslední aktualizace: 20. 3. 2026 14:44
Autor: Město Vítkov