telefon
+420 603 827 503

GPS: 49° 46′ 44.272″N  17° 45′ 15.804″E

Zástupce:  Karel Hoza, předseda a trenér

Sdružení již třicet šest let pořádá místní soutěže A skupiny, ve které soutěží šest družstev a soutěže skupiny B (úroveň II. A třídy), do které se zapojuje sedm družstev.

Rok 2012

40. let trvání amatérského organizovaného stolního tenisu ve Vítkově. Na toto výročí byl uspořádán 1 . ročník  turnaje  družebních měst Kalety , Vrbové a Vítkova o putovní pohár starosty města,  jehož vítězem se stalo mužstvo Vrbové. Dále byl při této příležitosti slavnostně zahájen 41. ročník Vítkovské ligy stolního tenisu 3. členných družstev, utkáním mezi družstvy JMM (J.Grigier, M. Motl, M. Hnát) a Radkov b. z výsledkem 7:3  a následoval turnaj mládeže.

Turnaj se uskutečnil pod patronací města Vítkova zastoupeným panem starostou ing. Pavlem Smolkou, ředitelkou Střediska volného času Vítkov Ing. Medunovou a předsedou Sdružení stolních tenistů města Vítkova panem Hozou, organizátorem této akce ve spolupráci s členy sdružení.

Turnaj zahájil nestor stolního tenisu ve Vítkově pan Ing. Nahodil s panem starostou.

Družstvo Vítkova reprezentovali Mgr. F. Koch, J. Ondrášek, V. Lebeda .

Rok 2013

26. 10 druhý ročník turnaje družebních měst o pohár starosty města Vítkova, zahajovací utkání Vítkovské ligy stolního tenisu družstev a  turnaj mládeže.
Vítězství obhájilo družstvo Vrbové. Vítkov si polepšil o jedno místo, skončil na druhém místě.

Vítkov hrál ve složení V. Lebeda , J. Válek , J. Bohumský

V zahajovacím utkání zvítězilo družstvo WRDAPO, vítěz 40. ročníku Vítkovské ligy - v sestavě: Daniel Wroblovský, Petr Daníček, Rostislav Pluhařík: nad družstvem Sdružení - muži  6: 4 .